Олімпіади, конкурси, турніри

Результат пошуку зображень за запитом "картинка конкурсы олимпиады"

НАЙРОЗУМНІШИЙ - 2019

Відповідно  до  річного  плану  роботи  школи    та за  ініціативи лідерів

ДГО  «СХіД» Первомайської  ЗОШ І-ІІІ  ступенів  №1  Первомайської  міської  ради Харківської  області    було  написано  проект  та  положення   щодо  проведення в  нашій  школі інтелектуальної  гри

«Найрозумніший-2019»(12-14  березня 2019 року)

Адміністрацією    школи  були  знайдені  спонсори  проведення  конкурсу.

Проект  завдяки  всьому  колективу  школи було  реалізовано  на  високому  рівні .

Інформація
про  роботу з підготовки учнів до олімпіад, МАН, конкурсів, турнірів, графіки проведення предметних тижнів
на 2019/2020навчальний рік.

Тиждень трудового  навчання  та фізичної  культури 18.09. – 22.09 Кур'янова С.О.
Тиждень математики 09.10-13.10 Червонець І.О.
Кур’янова С.О.
Тиждень географії 16.10-20.10 Бабіна В.М.
Тиждень предметів естетичного циклу (музика, малювання, етика, художня культура) 13.11 - 17.11 Кобзиста М.В.
Тиждень інформатики 11.12 - 15.12 Кобзиста М.В.
Тиждень англійської  та німецької  мови 22.01 - 26.01 Триполка О.В.
Предметний тиждень з історії та правознавства 05.02 - 09.02 Бабіна В.М.
Предметний тиждень з російської  мови  та  зарубіжної  літератури 19.02 - 23.02 Біда О.С.
Тиждень української мови і літератури 05.03 - 09.03 Шаповалова М.О.
Тиждень біології  та хімії 09.04-13.04
Трощенко Г.А.
Тиждень початкових класів 16.04-20.04 Вчителі поч..класів
Тиждень фізики 23.04 - 27.04 Кур’янова С.О..
Виявити учнів школи, які братимуть участь у роботі в МАН До  30.09.2019 Кур’янова  С.О.
Закріпити вчителів-предметників за учнями, які беруть участь у науково-дослідницькій роботі  в МАН До  30.09.2018 Вчителі- предметники
Провести зустріч з науковцями  ВНЗ, науково-дослідних інститутів Протягом  навчального року Захарова Т.В.
Провести І (шкільний)  етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад  з  навчальних предметів До  30.10.2019 Вчителі- предметники
Захарова Т.В.
Організувати додаткові заняття з переможцями шкільних олімпіад Жовтень – грудень 2019 Вчителі- предметники
Захарова Т.В.
Поновити банк даних „Обдаровані діти” До  30.09.2019 Кур’янова  С.О.
Організувати роботу по створенню банка  грамот і нагороджень Протягом  навчального року Кур’янова  С.О.
Проводити консультації психолога  для батьків обдарованих дітей Протягом  навчального року Кур’янова  С.О.
Організувати додаткові заняття з обдарованими дітьми Протягом  навчального року Кур’янова  С.О.
Організувати  роботу університетських кафедр у школі Протягом  навчального року Черкашина  Т.С.
 Організувати участь  у  заходах, які проводять ВНЗ Протягом  навчального року Черкашина  Т.С.
Провести шкільні предметні олімпіади для виявлення кращих учнів з предметів До  30.10.2018 Вчителі- предметники
Захарова Т.В.
 Організувати участь учнів ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів Жовтень – грудень 2019 Вчителі- предметники
Захарова Т.В.
 Організувати участь  у  Всеукраїнському  конкурсі  знавців  української  мови  ім. П. Яцика Жовтень – грудень 2019Вчителі  української  мови ,Захарова Т.В.
Організувати участь учнів у Всеукраїнському конкурсі–захисті науково-дослідницьких робіт МАН Жовтень – грудень 2019 Вчителі- предметники
Кур’янова  С.О.
Організувати участь у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок» 2019/2020 н.р. Трощенко  Г.А.
Організувати участь у предметних турнірах Протягом  навчального року Вчителі- предметники
Захарова Т.В.
Організувати участь  у  міській краєзнавчій    конференції  2019/2020 н.р. Бабіна  В.М.
 Організувати участь у Міжнародному математичному конкурсі „Кенгуру” 2019/2020 н.р. Червонець  І.О.
Організувати участь  у  Всеукраїнському  фізичному  конкурсі  „Левеня” 2019/2020 н.р. Кур’янова  С.О.
 Організувати участь у   Інтернет-олімпіадах 2019/2020 н.р. Кур’янова  С.О.
Провести  шкільний  конкурс  серед  учнів  1-9 класів „Кращий  доповідач”  Березень 2020 Біда  О.С.
 Організувати участь учнів у конференціях різного рівня на базі ВНЗ у рамках роботи університетських кафедр Протягом  навчального року Черкашина  Т.С.

Директор  школи                Т.С.Черкашина

Кулінарний традиційний шкільний конкурс  "Майстер - шеф"

13 жовтня 2019 року в Первомайській загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів №1 було проведено кулінарне свято «Майстер - шеф», яке стало традиційним

Учні та педагоги підготували чудове свято, що залишило незабутній слід в історії  школи. У кулінарному поєдинку брали участь хлопчики молодших класів. Діти вирушили в подорож за скарбами, долаючи перешкоди, виконуючи завдання, показуючи свої кулінарні знання і навички. Найбільш цікавим був конкурс у приготуванні тортових шедеврів, а апогеєм шоу було приготуванні двох видів піц. Представник підприємства «Терра» Балобанова Людмила Василівна розповіла про корисність каш, показала для учасників майстер клас у заварюванні каш і перевірила знання дітей по їх асортименту. Багато цікавого і креативного побачили діти. Королева  Осінь завітала на свято та вручила грамоти дітям, що своїми руками створили виставку саморобок з природного матеріалу. Справжня героїня «Каша»  на святі заінтригувала дітей, героїня «Піца» розповіла історію виникнення піц, після презентації задала питання, перевіривши знання конкурсантів, Героїня «Булочка» мелодійно і красиво розповіла про  хлібобулочні вироби, пограла з дітьми. Звучали музика, пісні, хороводи, було весело всім. В результаті діти знайшли скарби, отримали подарунки від спонсорів і все разом з'їли торти, піци, приготовані своїми руками. Свято вдалося на славу!

Висловлюємо подяку спонсорам підприємств «Терра» і Ліхачовському м'ясокомбінату. Спасибі велике, за те, що ви нам допомагаєте